محصول سنگ بخار چیست..؟

سنگ بخار را میتوان به عنوان جایگزین اسانس های شیمیایی مورد استفاده در تنباکوی قلیان های امروزی استفاده نمود .
امروزه در قلیان انواع تنباکوهای میوه ای مورد استفاده قرار میگیرند . در این نوع تنباکوها علاوه بر گیاه تنباکو به عنوان عامل اصلی نیکوتین ، گیلیسرین جهت ایجاد جلوه بصری دود و اسانس به عنوان عطر و طعم مورد استفاده قرار میگیرد .
به دلیل نوپا بودن این صنعت در دنیا ، هنوز اقدامات استاندارد سازی همانند اقدامات متعددی که در مورد سیگار صورت پذیرفته است در مورد قلیان وجود ندارد .
لذا در بخش اسانس و رایحه تنباکو بسیاری از تولیدکنندگان تنباکو قلیان از اسانس های غیر خوراکی ، غیر استاندارد و یا تفاله های نامرغوب میوه جات استفاده مینمایند ، که علاوه بر مضرات زغال و سوختن گیاه تنباکو که باعث ایجاد قطران ( خطرناک ترین ضرر استفاده از تنباکو ) میگردد ، مضرات این مواد غیر استاندارد نیز به مصرف کنندگان قلیان تحمیل میشود .
در سنگ بخار رایحه دار ، هیچ گونه گیاهی به صورت جامد همانند تنباکوی قلیان وجود ندارد ، لذا ماده ای برای سوختن وجود نداشته و مضرات این بخش به طور کامل برای کاربر حذف میگردد .
همچنین از اسانس های خوراکی استاندارد هم استفاده شده که مضرات این موضوع هم برای کاربر مرتفع میگردد .
در ضمن سنگ های مورد استفاده ( گرید ویژه ای از زئولیت معدنی ) به دلیل داشتن خاصیت جذب فوق العاده بالا ، میتوانند بخشی از گازهای سمی متصاعد شده از زغال قلیان را جذب نموده و از این طریق میزان بیشتری از مضرات قلیان را کاهش دهند .
یادآور میشود به دلیل نسوختن محصول ، رایحه خروجی در محیط مطبوع و همچنین فاقد ماندگاری در البسه و فضا ( بر خلاف تنباکو ) میباشد .
ویژگی‌های سنگ بخار الیستیم
• فاقد تنباکو
• بدون قطران
• بدون شکر، معسل و عسل مصنوعی
• در دو نوع بدون نیکوتین و با نیکوتین
• اسانس‌های خوراکی استاندارد به جای اسانس‌های شیمیایی
• بخار به جای دود
• تبخیر به جای سوختن
• مواد خوراکی و ارگانیک، بدون مواد شیمیائی
• با حجم بیشتر، طعم بهتر و ضرر به مراتب کمتر

سوالات متداول

سنگ بخار را با چه قلیانی باید استفاده کنم..؟

محصول سنگ بخار قابل استفاده در هر قلیان استانداردی بوده و روش مصرف آن کاملاً مشابه تنباکوی معسل میباشد .

نیاز به سری قلیان خاصی دارم..؟

این محصول قابل استفاده در همه نوع از سری قلیان های موجود در بازار بوده ولی پیشنهاد میشود برای لذت بردن از کیفیت اصلی محصول در خصوص طعم طبیعی و زمان مصرف بیشتر ،حتماً از سری فانل ( تک سوراخ ) استفاده بفرمایید.

چقدر از محصول رو داخل سری قلیان بریزم..؟

طبیعتاً میزان استفاده به اندازه سری قلیان شما بستگی دارد ، ولی مقدار پیشنهادی ما یک قاشق غذاخوری سرپر میباشد .

چه زغالی برای قلیان ام تهیه کنم..؟

اول برای حفظ سلامتی خودتان و همچنین جلوگیری از مضرات استفاده از زغال های نامرغوب ( سردرد و حالت تهوع ) پیشنهاد میکنیم که از زغال های بسیار مرغوب بازار مثل زغال نارگیل اصل یا زغال لیمو استفاده کنید .

فرق محصول نیکوتین دار با بدون نیکوتین چیه..؟

میزان طعم و کامدهی این 2 محصول هیچ فرقی با هم ندارد ، فقط با توجه به نیاز برخی مشتریان عزیز در محصولات نیکوتین دار میزان کمی نیکوتین سالت فناوری شده به سنگ بخار اضافه کرده ایم تا به اصطلاح گیرایی مورد نیاز فراهم گردد.

چرا گاهی دچار سردرد میشوم..؟

سردرد حاصل از مصرف قلیان میتواند چندین دلیل داشته باشد.
مهمترین عامل استفاده از زغال نامناسب یا گداخته نبودن کامل زغال است .
زغال نامناسب یا نیمه گداخته در حین سوختن میزان قابل توجهی گاز CO2 از خود آزاد میکند که استنشاق مداوم آن باعث سردرد میشود .

میتونم سنگ بخار رو مجدداً مصرف کنم..؟

عده ای از مشتریان عزیزمون سنگ بخار مصرف شده رو مجدداً داخل قوطی محصول ریخته و استفاده میکنند .
این کار باعث افت شدید کیفیت در محصول خواهد شد ، زیرا فرآیند القاء مواد اولیه درون سنگ ها بسیار پیچیده و زمان بر است و شما با این کار فقط سطح سنگ را آغشته میکنید که کیفیت آن در زمان استفاده مجدد بسیار پایین تر از محصول اورجینال خواهد بود.